درباره ما

شرکت های دانش بنیان اصل ترونیک و تسترونیک

شرکت فنی و مهندسی اصل ترونیک، اولین و بزرگترین طراح و تولیدکننده تجهیزات تعمیرگاهی برق خودرو مانند تسترهای باتری، شارژرهای باتری، اینورتورهای صنعتی و استارترهای صنعتی در ایران می باشد که از سال 1387به صورت دانش بنیان فعالیت خود را به صورت کاملا متمرکز و رسمی شروع کرده است. فعالیت تولیدی شرکت توسط دکتر سعید محمدی اصل با ثبت اختراع اولین دستگاه هوشمند تستر باتری و دینام با مارک تجاری ASL3000 آغاز گردید و با گرفـتن بازخورد عالی و استقبال خوب مشتریان کارخود را به صورت کشوری و فرا مرزی توسعه داد و با تولید دیگر محصولات توانست جزو برترین تولید کنندگان این محصولات باشد.

شرکت دانش بنیان اصل ترونیک هم اکنون بیش از 16 سال سابقه در تولید انواع تجهیزات تعمیرگاهی برق خودرو دارد و گام بزرگی را در جهت خودکفایی این محصولات برداشته است. این شرکت بیش از 30 مدل تجهیزات تعمیرگاهی برق خودرو با قیمت ها و کاربردهای مختلف تولید کرده است که براساس سلیقه های مختلف و بازخورد مشتریان بوده است. از مزایای دستگاه های تستر باتری و دینام و همچنین شارژرهای این شرکت این است که برای مصارف صنعتی و خانگی می باشد.

هم اکنون صادرات محصولات اصل ترونیک و تسترونیک به کشورهای ترکیه، تاجیکستان، افغانستان، عراق و دیگر کشورهای هم جوار یکی از افتخارات این شرکت در زمینه ارزآوری به کشور است که درکارنامه این شرکت نمادین است. دستگاه های تستر باتری و دینام شرکت تسترونیک پس از تحقیق و بررسی های فراوان با توجه به نیاز تعمیرکاران داخلی تولید شده است. این تحقیق منجر به تولید دستگاه هایی شده است که دارای صفحه نمایش و  منو فارسی با کارکرد آسان هستند. همچنین قابلیت سخنگو بودن به زبان فارسی می تواند روند تست دینام و باتری توسط تعمیرکاران ایرانی را سریعتر کند. دستگاه های تستر شرکت تسترونیک برعکس نمونه های خارجی که توسط وارد کنندگان کالا وارد شده و بعضا ضمانت خدمات پس از فروش معتبری هم ندارند، از شبکه توزیع و خدمات پس از فروش معتبری در سطح کشور برخوردار هستند. و این تضمین را به خریداران می دهد که دستگاه های تولید شده توسط خود را پس از اتمام مدت زمان گارانتی نیز از لحاظ تامین قطعات و تعمیرات پشتیبانی کند.

سایر محصولات اصل ترونیک و تسترونیک

دستگاه های تستر باتری و دینام شرکت تسترونیک پس از تحقیق و بررسی های فراوان با توجه به نیاز تعمیرکاران داخلی تولید شده است. این تحقیق منجر به تولید دستگاه هایی شده است که دارای صفحه نمایش و  منو فارسی با کارکرد آسان هستند. همچنین قابلیت سخنگو بودن به زبان فارسی می تواند روند تست دینام و باتری توسط تعمیرکاران ایرانی را سریعتر کند.

نمادهای شرکت تسترونیک (testeronic) و اصل ترونیک (asltronic)

بنیان گذار 

دکتر سعید محمدی اصل

تلفن تماس: 04433369806

موبایل: 09144434034 – 09001910444

ایمیل:  info@testronic.com

تماس واتساپ: 989144434034+

پیج اینستاگرام: Battery_testerr@

آدرس:ارومیه- خیابان جهاد نبش کوی اول شرکت تسترونیک